Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Louisiana

Lousiana satılık emlak

Teksas, Arkansas, Mississippi ile sınır komşusudur ve güneye Meksika Körfezi ile yıkanır.

Louisiana birçok takma adla bilinir: Pelikan Devleti (resmi), Bayou Devleti, Mississippi'nin Çocuğu, Creole Eyaleti, Sporcu Cenneti, Şeker Devleti ve Bot. Doğu sınırı Mississippi Nehri ve Meksika Körfezi güneye doğru. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 25. bakış açısı, 2016 yılının ilk yarısında% 0,47 oranında büyüdü ve büyüme tahminleri 2020'ye kadar% 1,8'lik sabit bir büyüme öngörüyor.

İnsanlar Louisiana'yı düşündüğünde, New Orleans'ı düşününce, şehir tüm dünyadan daha büyük ve daha moderndir. Güçlü İspanyol ve Fransız etkileri olan eşsiz ve eşsiz bir erime potası şehridir. Bu yüzden Lousiana satılık emlak arayan garip ama ilginç bir yer.

Her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi, sekiz Louisiana kilisesinde bir parti olan Mardi Gras'a (Fat Salı) giden coşkulu festivallere katılmak için "Crescent City" ye akın ediyor.

Dünyaca ünlü bu etkinlik sayesinde, New Orleans Caz Festivali'ne ve tarihi Bölge'de yıl boyu süren aşk ve canlı müziğin yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri'nin en önemli cazibe merkezlerinden biridir.

New Orleans’taki binalar, ABD’deki en pahalı mülklerle kıyaslanabilecek kadar, Louisiana’nın en pahalıları arasında.

New Orleans aynı zamanda bir sanatçı şehridir. New Orleans’ın, Amerika’daki toplulukların% 90’ından daha fazlasında medyada çalışan sanatçı, tasarımcı ve insanlar var.

Bugün hala, Katrina Eyaleti'nin 2005'te eyalette 1.500'den fazla insanı öldürdüğü kasırgandan bahsederek konuşamadığı ve bölgesel düzeyde 108 milyar doların üzerinde maddi hasara yol açtığı ve Louisiana'da yaklaşık iki milyon insanın yerinden olduğu anlaşılıyor.

Katrina nedeniyle mülkiyet kaybı taleplerinin% 63'üyle yerel ve eyalet yetkilileri mahalleleri ve şehirleri aynı anda bir ev inşa etmeye çalıştılar. Louisiana’nın bazı bölgeleri ağır şekilde vurulur ve sular altında kalırken, özellikle de New Orleans’taki Dokuzuncu Koğuştan diğerleri kurtarıldı. Yeniden yapılanma sadece turistlerin geri dönüşünü değil aynı zamanda Louisiana nüfusunu ve emlak piyasasını da ifade ediyordu. Devlet Louisiana'da satılık emlak için en iyi yerlerden biri haline geldi.

Devletin başkenti ve en büyük ikinci kent olan Baton Rouge, ciddi bir zarar görmedi, aynı zamanda Kasırga'dan da etkilendi. New Orleans ve diğer sahil topluluklarından göç ettirilen birçok kişi, New Orleans'ın 80 mil kuzeybatısında Baton Rouge'ye göç ederek şehir hizmetleri, okullar ve devlete baskı uyguladı. Katrina'yı takip eden gün ve haftalarda Baton Rouge nüfusu iki kattan fazla arttı.

Bu şekilde, Louisiana'da satılık emlaklar daha ucuzdur.

Devletin subtropikal iklimi göz önüne alındığında, devlet tarafından pazarlanan küçük Louisiana kasabaları büyük emeklilik alanlarıdır. Bu şehirlerden bazıları, kumarhane endüstrisine sahip bir liman kenti olan Lake Lake'dir; Kızıl Nehir genel merkezi ve teknolojik şirketlerle dolu büyük bir endüstri parkı; ve Delta Havayolları'nı doğuran Ouachita Nehri üzerindeki eski bir pamuk limanı olan Monroe.

  •  
    New Orleans'a taşınmak: Louisiana hakkında bilmeniz gereken her şey

    Amerika, büyüklüğü ve genişliğiyle, onu oluşturan çeşitli üye devletler arasında sayısız farklılıklar sunar. Amerika kıtasının Kuzeyinde veya Güneyinde, ziyaret etmeyi hayal ettiğiniz yer ve bir mülk nereden satın alacağınız, Realigro olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanızı sağlayarak, yat ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 30695

Satilik Malikane, Louisiana, Lafayette, Opelousas, 419 N Court Street

11,933,313.42TRY
Satilik
Malikane

538.47 m²
Louisiana üçüncü en eski kenti bütün bir şehir bloğu üzerinde yer alan bu emlak Tara, "Rüzgar Gibi Geçti" filminde özellikli görkemli plantasyon ev, z...
Cod. 6558

Satilik Kamp, Louisiana, Baton Rouge, Baton Rouge, Baton Rouge

3,093,822.00TRY
Satilik
Kamp

1800 m²
nehir nehir, sakin, yakın günlük kabin iki gölet ve ev etti.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB